ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α

Διαδικασία Εκκένωσης της Σχολικής Μονάδας

Εργαστηριακοί Χώροι 1ου Ορόφου

• Εργαστήριο 34,35,36 και 37: Βάση σχεδίου οι μαθητές θα ακολουθήσουν τις οδηγίες του Υπευθύνου Εκπαιδευτικού με κατεύθυνση από το κλιμακοστάσιο ,με κωδικό Κ4, κατεβαίνοντας στο Ισόγειο και ακολουθώντας τα βελάκια προς την έξοδο Ε5 στον προαύλιο χώρο του Σχολείου. Υπεύθυνος Εκπαιδευτικός ορίζεται ο Γκουλέτσος Αντώνιος
  • Εργαστήριο 31,32 και 33: Βάση σχεδίου οι μαθητές θα ακολουθήσουν τις οδηγίες του Υπευθύνου Εκπαιδευτικού με κατεύθυνση από το κλιμακοστάσιο ,με κωδικό Κ4, κατεβαίνοντας στο Ισόγειο και ακολουθώντας τα βελάκια προς την έξοδο Ε5 στον προαύλιο χώρο του Σχολείου. Υπεύθυνος εκπαιδευτικός ορίζεται η Δέρμου Ευδοξία.
  • Εργαστήριο 39,40 και 41: Βάση σχεδίου οι μαθητές θα ακολουθήσουν τις οδηγίες του Υπευθύνου Εκπαιδευτικού με κατεύθυνση από το κλιμακοστάσιο ,με κωδικό Κ5, κατεβαίνοντας στο Ισόγειο και ακολουθώντας τα βελάκια προς την έξοδο Ε5 στον προαύλιο χώρο του Σχολείου. Υπεύθυνος εκπαιδευτικός ορίζεται η Λιάνα – Τολίκα Βασιλική.
  • Εργαστήριο 29 και 28: Βάση σχεδίου οι μαθητές θα ακολουθήσουν τις οδηγίες του Υπευθύνου Εκπαιδευτικού με κατεύθυνση από το κλιμακοστάσιο ,με κωδικό Κ5, κατεβαίνοντας στο Ισόγειο και ακολουθώντας τα βελάκια προς την έξοδο Ε5 στον προαύλιο χώρο του Σχολείου. Υπεύθυνος εκπαιδευτικός ορίζεται ο Καράγαλης Αθανάσιος.

Εργαστηριακοί Χώροι Ισογείου

• Εργαστήριο 17, 18, 19, 20, 21, 22: Βάση σχεδίου οι μαθητές θα ακολουθήσουν τις οδηγίες του Υπευθύνου Εκπαιδευτικού ακολουθώντας τα βελάκια προς την έξοδο Ε5 στον προαύλιο χώρο του Σχολείου. Υπεύθυνος Εκπαιδευτικός ορίζεται η Αρμπάρα Τασούλα.
  • Εργαστήριο 23, 24α, 24β, 24γ, 25 και 26β: Βάση σχεδίου οι μαθητές θα ακολουθήσουν τις οδηγίες του Υπευθύνου Εκπαιδευτικού ακολουθώντας τα βελάκια προς την έξοδο Ε5 στον προαύλιο χώρο του Σχολείου. Υπεύθυνος Εκπαιδευτικός ορίζεται ο Κουκουτσέλας Κλεόβουλος.
  • Εργαστήριο 26α και 27: Βάση σχεδίου οι μαθητές θα ακολουθήσουν τις οδηγίες του Υπευθύνου Εκπαιδευτικού ακολουθώντας τα βελάκια προς την έξοδο Ε5 στον προαύλιο χώρο του Σχολείου, μέσα από τους εργαστηριακούς χώρους. Υπεύθυνος Εκπαιδευτικός ορίζεται ο Σούλας Δημήτριος.

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Β

Πίνακας Ομάδων Εργασίας

Ομάδα Παροχής Πρώτων Βοηθειών

• Νικολακόπουλος Κωνσταντίνος