To 1ο Εργαστηριακό Κέντρο Γρεβενών (Ε.Κ) βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει την έγκριση χρηματοδότησης του σχεδίου ¨Μαθησιακή Κινητικότητα ΚΑ1, Τομέα Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης, Erasmus+ 2018¨, κατόπιν αξιολογήσεως της αίτησης μας, με τίτλο «Σύγχρονες δεξιότητες εκπαιδευομένων στο πρωτόκολλο επικοινωνίας CAN Bus των Διασυνδεδεμένων Οχημάτων» που θα υλοποιηθεί στη Βαρκελώνη (Ισπανία) από τις 02/12/2018 έως τις 17/12/2018.

Μετά από απόφαση του συλλόγου Ε.Κ., σύμφωνα με την πράξη 4 η /25-09-2018 καλούνται οι μαθητές των παρακάτω ειδικοτήτων του 1ου ΕΠΑ.Λ Γρεβενών, να υποβάλουν αίτηση συμμετοχής έως Παρασκευή 28/09/2018 στην Διεύθυνση του Ε.Κ. Γρεβενών. Κατόπιν αξιολόγησης θα επιλεγούν 16 μαθητές.

• Τομέα Μηχανολογίας: Τεχνικός Οχημάτων
  • Τομέας Πληροφορικής: Τεχνικός Η/Υ και Δικτύων Η/Υ

Καθορισμός κριτηρίων επιλογής μαθητών

Α. Βαθμολογία μαθημάτων – Μ.Ο (Ποσοστό 30%)